קישוריות באמצעות לווין.

מחפשים תקשורת מיידית, ללא הפרעה ובטוחה באזורים מרוחקים?

גילת טלקום מציעה פתרונות מהשורה הראשונה לצרכים המאתגרים של תקשורת גלובאלית. הפתרונות שלנו ממנפים את רשתות הלווין הקבועות והניידות המובילות על מנת לספק מגוון שירותים רחב. אנו מציעים לספקי שירות ולארגונים בינלאומיים מגוון רחב של אפשרויות לקישוריות אינטרנט בפס רחב; משירות ייעודי ועד להצעות תחרותיות ומשתלמות.

לוויני VSAT HTS.

לווינים בתפוקה גבוהה המחברים עסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם ישירות לשדרה המרכזית של האינטרנט (Internet backbone). השירות המשתלם שלנו מבוסס על מוצרי מדף קלים לשימוש – פלטורמות קישוריות בפס רחב המכסות את אפריקה, אסיה והמזרח התיכון.

לוויני Backbone HTS גדולים.

הגישה הלווינית שלנו לשדרה המרכזית של האינטרנט מאפשרת לכם לעקוף חלופות קרקעיות שאינן מספקות. שירותי השדרה המרכזית שלנו יעניקו לכם גישה משתלמת לאינטרנט הניתנת להתאמה ובעלת מפרט תכונות רחב, גם בפינה הנידחת ביותר על פני כדור הארץ.

גיבוי לפי דרישה.

ברור לנו כי החיבור לשדרה המרכזית של האינטרנט הוא מרכיב מרכזי בעסקים שלך. שירותי הגיבוי שלנו מותאמים לצרכיך תוך יצירת יתירות בפתרון המשלים את אמצעי התקשורת הקרקעיים שלך.

רשתות תמסורת סלולרית.

מפעילים סלולריים נדרשים לחבר אזורי שירות מרוחקים לרשתות הליבה שלהם. הם זקוקים לפתרונות תמסורת מהירים, משתלמים וגמישים.

הקושי הוא שאזורים מרוחקים אלו הם לעיתים קרובות מבודדים ונעדרים תשתית תקשורת קרקעית.

 פתרונות התמסורת הסלולרית של גילת טלקום, באמצעות לווין או מבוססי-סיבים, מגשרים על פערי התקשורת באמצעות קשרים מהימנים, רחבי סרט, ישירות מכל מיקום.

אנו מספקים פתרונות תמסורת סלולרית באמצעות לווין, אשר מבטלים את הצורך בהשקעה הונית ראשונית ומאפשרים צמיחה של הרשת. הפתרונות המקיפים שלנו כוללים ציוד, אינטגרציה ואת מקטעי החלל הנחוצים לשירות שוטף.

הפתרון ההיברידי של גילת טלקום משלב טכנולוגיות לווין וסלולר, ומעניק למפעילים הזדמנות להציע את הטוב שבשני העולמות – שירותי פס רחב ברי השגה בכל מקום ולכל אחד.

פתרון זה ניתן לשינוי והתאמה בקלות ומאפשר לכם להתרחב, ככל שבסיס המנויים שלכם גדל. זאת ועוד, הפלטפורמה העצמאית משתלבת ישירות בתוך רשת הליבה שלכם ומבטיחה מעבר חלק לטכנולוגיות סלולריות חדשות.